Kalender
Juli 2018
vk Ti Ons To Fre
26
 
 
 
 
 
 
1
27
2
Match:Kälviä
17:30-19:00
Kälviän Tarmo-GBK
Tarmolla on harjoitusvuoro harjoituskentällä joka sijaitsee pururadan välittö
3
4
5
6
7
8
28
9
10
Evenemang:13:00 GBK Beachfutis
Muista ilmoittautua!!! Kom ihåg att anmäla dig!!
11
12
13
14
15
29
16
17
18
19
Evenemang:09:00 Kokkola Cup

Match:Kodin Terra 2
09:20-09:50
PK-37 sinivalkoinen-GBK punainen
Robin U, Kasper, Jonathan, Mico, Elias Å, Patrik, Toivo
Match:Kodin Terra 5
09:20-09:50
TU-GBK valkoinen
Atte, Robin F, Oliver S, Matheo, William B, Lucas, Jimi
Match:Kodin Terra 2
10:40-11:10
Vändra JK Vaprus I-GBK raita
Elmo, sjk Elias, Robin V, Oliver H, Joona, Matias, William Ö
Match:Kodin Terra 5
13:20-13:50
PK-37 valkoinen-GBK punainen
Robin U, Kasper, Jonathan, Mico, Elias Å, Patrik, Toivo
Match:Kodin Terra 2
13:20-13:50
GBK valkoinen-PK-37 sinivalkoinen
Atte, Robin F, Oliver S, Matheo, William B, Lucas, Jimi
Match:Kodin Terra 5
14:40-15:10
GBK raita-KPV valkoinen
Elmo, sjk Elias, Robin V, Oliver H, Joona, Matias, William Ö
20
Evenemang:11:00 Kokkola Cup - Kioskivuoro
Vuoro on klo 11-18 Santahaan kioskilla.Tähän tarvitaan 5 henkilöä. 
Match:Kodin Terra 2
10:00-10:30
GBK raita-KPV vihreä
Elmo, sjk Elias, Robin V, Oliver H, Joona, Matias, William Ö
Match:Kodin Terra 2
13:20-13:50
GBK punainen-LBK svart
Robin U, Kasper, Jonathan, Mico, Elias Å, Patrik, Toivo
Match:Kodin Terra 5
13:20-13:50
GBK valkoinen -PK-37 valkoinen
Atte, Robin F, Oliver S, Matheo, William B, Lucas, Jimi
Match:Kodin Terra 5
14:40-15:10
GBK raita-KPV keltainen
Elmo, sjk Elias, Robin V, Oliver H, Joona, Matias, William Ö
Match:Kodin Terra 2
16:40-17:10
GBK punainen-LBK röd
Robin U, Kasper, Jonathan, Mico, Elias Å, Patrik, Toivo
Match:Kodin Terra 5
16:40-17:10
LBK svart-GBK valkoinen
Atte, Robin F, Oliver S, Matheo, William B, Lucas, Jimi
21
Match:Kodin Terra 2
08:40-09:10
GBK punainen-Vändra JK Vaprus II
Robin U, Kasper, Jonathan, Mico, Elias Å, Patrik, Toivo
Match:Kodin Terra 5
08:40-09:10
LBK röd-GBK valkoinen
Atte, Robin F, Oliver S, Matheo, William B, Lucas, Jimi
Match:Kodin Terra 5
12:00-12:30
TUS grön-GBK raita
Elmo, sjk Elias, Robin V, Oliver H, Joona, Matias, William Ö
Match:Kodin Terra 2
14:40-15:10
GBK punainen-TUS gul
Robin U, Kasper, Jonathan, Mico, Elias Å, Patrik, Toivo
Match:Kodin Terra 5
14:40-15:10
Vändra JK Vaprus II-GBK valkoinen
Atte, Robin F, Oliver S, Matheo, William B, Lucas, Jimi
Match:Kodin Terra 5
17:20-17:50
GBK raita-PK-37 sininen
Elmo, sjk Elias, Robin V, Oliver H, Joona, Matias, William Ö
22
Evenemang:10:30 Kokkola Cup - Keittiövuoro
Vuoro on klo 10:30-17:00 ja tähän tarvitaan 15 henk.Vastuuhenkilö on J
30
23
24
25
26
27
28
29
31
30
31
 
 
 
 
 

Prenumerera på kalendern:  http://www.poxnet.fi/jopox/calendar/ical.php?cal=GBKP09_5285
Kopiera addressen till ditt kalenderprogram  Mera instruktioner