Flickor B Lagets matchlista
Datum Serie Plats Match
06.10.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Kippari Hall KPV YJ - GBK GBK
28.09.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Santahaka (tekonurmi) GBK GBK - ONS/2
25.09.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Jakobstad, Västerplan (konstgräs) FC United - GBK GBK
24.09.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka 1 GBK 2 - IK Myran
21.09.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Kirkonmäen urheilukenttä GBK GBK - FC Sport-j/YJ
18.09.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kalajoki, Merenojan urheilukenttä K-Pallo - GBK 2
14.09.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Heinäpää 2 TN ONS/3 - GBK GBK
10.09.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka 1 GBK 2 - FC Sport-j/2
07.09.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Santahaka 1 GBK GBK - HauPa
05.09.2019 B-tyttöjen Kakkonen Monitoimiviheriö 10 FC Sport-j/2 - GBK 2
02.09.2019 B-tyttöjen Kakkonen Centralidrottsplan, Korsholm WFA/Solf IK YJ - GBK 2
29.08.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka 2 KPV/B2 - GBK 2
27.08.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka 1 GBK 2 - KPV/B2
24.08.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Länsiranta TN TP-47 - GBK GBK
20.08.2019 B-tyttöjen Kakkonen Nedervetil, Idrottsplan IK Myran - GBK 2
17.08.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Kirkonmäen urheilukenttä GBK GBK - Roi Utd YJ
13.08.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka 1 GBK 2 - K-Pallo
11.08.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Keskuskenttä A, Teuva Närpes Kraft - GBK GBK
06.08.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Santahaka 1 GBK GBK - SeMi
30.07.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka 3 GBK 2 - WFA/Solf IK YJ
28.07.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Sarkkirannan stadion N Ajax - GBK GBK
20.07.2019 Kokkola Cup Kokkola, Santahaka tekonurmi (Canorama 8) AFA Olaine (LAT) (Finaali) - GBK
19.07.2019 Kokkola Cup Kokkola, Santahaka tekonurmi (Canorama 8) ONS - GBK
19.07.2019 Kokkola Cup Kokkola, Ykspihlajan kenttä GBK - IK Myran
18.07.2019 Kokkola Cup Kokkola, Santahaka tekonurmi (Canorama 8) IK Myran/2 - GBK
18.07.2019 Kokkola Cup Kokkola, Santahaka tekonurmi (Canorama) GBK - K-Pallo
11.07.2019 Harjoituspeli Santahaka, Kokkola GBK - KPV-04 LK-ryhmä
29.06.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Prunttimäki 1 SeMi - GBK GBK
26.06.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kronoby, Centralplan IK Myran - GBK 2
25.06.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka 2 GBK 2 - IK Myran
19.06.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kalajoki, Merenojan urheilukenttä K-Pallo - GBK 2
15.06.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Ykspihlaja GBK GBK - Närpes Kraft
11.06.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka 1 GBK 2 - KPV YJ
09.06.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Keskuskenttä, Rovaniemi TN Roi Utd YJ - GBK GBK
04.06.2019 B-tyttöjen Kakkonen Monitoimiviheriö 9 FC Sport-j/2 - GBK 2
30.05.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Santahaka (tekonurmi) GBK GBK - TP-47
25.05.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko NYA Ehnvallen, Gerby FC Sport-j/YJ - GBK GBK
21.05.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka (tekonurmi) GBK 2 - K-Pallo
16.05.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Santahaka (tekonurmi) GBK GBK - FC United
14.05.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Kippari Hall KPV YJ - GBK 2
04.05.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Pateniemi 2 TN ONS/3 - GBK GBK
29.04.2019 B-tyttöjen Kakkonen Kokkola, Santahaka (tekonurmi) GBK 2 - FC Sport-j/2
14.04.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Castren TN ONS/2 - GBK GBK
06.04.2019 B-tyttöjen Ykkönen C-lohko Kokkola, Santahaka (tekonurmi) GBK GBK - Ajax
31.03.2019 Harjoituspeli Santahaan tekonurmi, Kokkola GBK - K-Pallo
30.03.2019 Harjoituspeli Santahaan tekonurmi, Kokkola GBK - Ajax Sarkkiranta
24.03.2019 Harjoituspeli Tellushalli United - GBK
24.03.2019 Harjoituspeli Santahaan Tekonurmi, Kokkola GBK - Kokkola YJ Pojat-05
23.03.2019 Harjoituspeli Kipparihalli, Kokkola KPV - GBK
17.03.2019 Futsalin T18 SM-lopputurnaus Seinäjoki GBK - Ilves
17.03.2019 Futsalin T18 SM-lopputurnaus Seinäjoki Arena RaiFu - GBK
16.03.2019 Futsalin T18 SM-lopputurnaus Seinäjoki Arena GBK - KaDy
16.03.2019 Futsalin T18 SM-lopputurnaus Seinäjoki Arena GBK - NuPS
16.03.2019 Futsalin T18 SM-lopputurnaus Seinäjoki Ilves - GBK
16.02.2019 Naiset Kakkonen Kaustinen, Urheilutalo GBK GBK - Tarmo
16.02.2019 Naiset Kakkonen Kaustinen, Urheilutalo FC Popula - GBK GBK
02.02.2019 Harjoituspeli Kipparihalli GBK - FC Sport
02.02.2019 Naiset Kakkonen Toholampi, Urheiluhalli TU/Nice - GBK GBK
02.02.2019 Naiset Kakkonen Toholampi, Urheiluhalli GBK GBK - KP-V/Remix
27.01.2019 Pojat 14 Kokkola, Hollihaan liikuntahalli GBK tytöt - IK Myran
27.01.2019 Pojat 14 Kokkola, Hollihaan liikuntahalli Kokkola YJ - GBK tytöt
20.01.2019 Naiset Kakkonen Kälviä, Vapaa-ajantalo FC Popula - GBK GBK
20.01.2019 Naiset Kakkonen Kälviä, Vapaa-ajantalo GBK GBK - TU/Nice
19.01.2019 Harjoituspeli Kipparihalli GBK - FC United
13.01.2019 OGC 2019 Arina Areena, Oulu HauPa B-tytöt - GBK
12.01.2019 OGC 2019 Arina Areena, Oulu ONS B2 - GBK
12.01.2019 OGC 2019 Arina Areena, Oulu ONS-04 - GBK
11.01.2019 OGC 2019 Arina Areena, Oulu Pallokissat04 - GBK
11.01.2019 OGC 2019 Arina Areena, Oulu GBK - Ilves04
06.01.2019 Naiset Kakkonen Toholampi, Urheiluhalli Tarmo - GBK GBK
06.01.2019 Wasa wintercup 2019 Fennia Arena GBK - PKK-U
06.01.2019 Naiset Kakkonen Toholampi, Urheiluhalli GBK GBK - KP-V/Remix
06.01.2019 Wasa wintercup 2019 Fennia Arena GBK - VIFK
05.01.2019 Wasa wintercup 2019 Botniahalli GBK - FC Honka
05.01.2019 Wasa wintercup 2019 Botniahalli FC Sport Juniorit - GBK
04.01.2019 Wasa wintercup 2019 Botniahalli GBK - HJK TBSM
16.12.2018 Pojat 14 Lohtaja, monitoimihalli Maininki GBK tytöt - KP-V/Valkoinen
16.12.2018 Pojat 14 Lohtaja, monitoimihalli Maininki LoVe/-04 - GBK tytöt
09.12.2018 Naiset Kakkonen Kälviä, Vapaa-ajantalo KP-V/Remix - GBK GBK
09.12.2018 Naiset Kakkonen Kälviä, Vapaa-ajantalo GBK GBK - TU/Nice
02.12.2018 Naiset Kakkonen Urheilutalo, Kaustinen GBK - Popula
02.12.2018 Naiset Kakkonen Urheilutalo, Kaustinen Tarmo - GBK
25.11.2018 Naiset Kakkonen Urheilutalo, Kaustinen GBK - KP-V/sininen
25.11.2018 Pojat 14 Urheilutalo, Kaustinen VetU - GBK
19.07.2018 Kokkola Cup Kokkola, Santahaka tekonurmi (Canorama 8) IK Myran/2 - GBK
Flickor B
«  Juli   »
Kategorier